Galvo lazer günümüzde en popüler ve en kullanışlı lazer makinesidir. Hızlı ve istenileni veren bir ürün olduğu için firmaların ve kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür.

Ankara’da Ezgi pleksi Galvo Lazeri 2019 mart ayından bu yana değerli müşterilerine sunmaktadır.

Galvo Lazer Ahşap mobilya sektöründe lazer yakma, lazer eskitme, lazer markalama, ayna lazer kazıma, ayna lazer kumlama gibi işlemlerde kullanışlmaktadır. Giotto galvo lazer ise mobilya söktöründe büyük firmalardan başlayarak kullanılmaya başlanmıştır.

3. Galvo Lazer Denim makineleri ile denim (kot) kumaşında yıpratma (destroy), desen yakma, markama, rodeo, bıyık, falçata, kuru işlem denilen tüm işlemleri yapabilecek işlemleri yapabilmektedir. Giotto Genim cihazları otomasyonlu yada otomasyonsuz olarak kullanılabilmekte ve günde 1000 ila 5000 adet arasında laser kuru işlem yapılabilmektedir.

Galvo Lazer Ayakkabı Deri söktöründe çok kullanılmaktadır. İlk zamanları sadece deri üzerine lazer delik delme amaçlı kullanılmaya başlanmış zamanla deri lazer kazıma ile ayakkabı, çanta, giyim ürünlerindede dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Artık yeni Giotto galvo lazerler ile çok geniş ebatlı kullanılabildiklerinden pastal lazer kesimde yapılabilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir